• podzim v družině

• 14.11.2023 18:01
      • soutěže, hry, radovánky, rukodělky ...
      • PODZIM V DRUŽINĚ

Letošní krásný a teplý podzim jsme využili hlavně k soutěžím, hrám a dováděním na školním hřišti. Děti soutěžily v jízdě na koloběžkách, v atletické olympiádě, cvičily na workoutovém hřišti, zdokonalovaly se na slacklině, dlabaly maxi dýně. Pro rodiče a děti jsme uspořádali táborák .

Na procházkách jsme sbírali barevné listy a podzimní plody, ze kterých jsme vyráběli různé obrázky a dekorace. Celý říjen probíhala celoškolní soutěž ve sběru kaštanů. Na Jižanský dvorek jich  bylo pro zvířátka dovezeno přes 800kg.

Poslední říjnový den jsme uspořádali halloweenské dovádění -soutěž o nej-masku, strašidelný tanec, hry s nafukovacími dýněmi, výroba papírových strašidýlek a netopýrů ... Děti převlečené do čarodějnic, duchů, kostlivců, černých koček a dalších různých příšer si pěkně zařádily a odnesly si krásné zážitky i malé dárečky.

V listopadu jsme, společně s CVČ Sluníčko, uspořádali Svatomartinský lampionový průvod a na školním hřišti proběhla drakiáda.

.