• NASTAVENÍ SEKUNDÁRNÍHO / ZÁLOŽNÍHO EMAILU POTŘEBNÉHO K RESETU HESLA

• ZMĚNA SEKUNDÁRNÍHO / ZÁLOŽNÍHO EMAILU

• RESETOVÁNÍ HESLA ÚČTU MICROSOFT

• NASTAVENÍ SEKUNDÁRNÍHO / ZÁLOŽNÍHO EMAILU POTŘEBNÉHO K RESETU HESLA

Po přihlášení do vašeho účtu je potřeba zadat a následně ověřit záložní (sekundární) email. Ten slouží k ověření správnosti a totožnosti osoby, která žádá o reset hesla. Na daný email dojde ověřovací kód. Ja na to? Vytvořili jsme pro Vás daný návod:

1) Přihlášení: stránka www.office365.cz nebo www.office365.com vyberte vpravo nahoře ikonu postavy v kroužku (přihlášení k účtu)

2) Po vyplnění emailu (uživatelské jméno žáka je stejné jako v EduPage + @zstuhackova.cz) pokračujte tlačítkem Další.

Např.: žák Karel Novák bude mít přihlašovací email: KarelNovak@zstuhackova.cz

3) Zadání hesla: Zadejte Vaše heslo, popřípadě heslo,které Vám bylo sděleno pověřenou osobou ve škole.

4) Zobrazí se informace o zadání dalších informací - Tlačítko Další.

5) Zadejte email, který bude uložen v profilu účtu jako záložní / sekundární, pro možnost poslání ověřovacího kódu k obnově hesla. Po zadání potvrďte Další.

6) Na Váš zvolený soukromý email přijde ověřovací kód.

7) Do daného políčka napište došlý kód z Vaší soukromé emailové schránky a pokračujte Další.

8) Pokud je vše v pořádku pokračujte tlačítkem Hotovo.

ZMĚNA SEKUNDÁRNÍHO / ZÁLOŽNÍHO EMAILU

Po přihlášení do vašeho účtu můžete své heslo, sekundární email a další možnti měnit.

1) Dané možnosti profilu nalezneme i při přihlášení přes Zobrazit účet.

2) V daném účtu vyberte možnost bezpečnostní údaje.

3) Zadání bezpečnostních informací můžeme změnit.

RESETOVÁNÍ HESLA ÚČTU MICROSOFT

K tomuto kroku je nutné mít nastavený záložní / sekundární email.

Např.: žák Karel Novák bude mít přihlašovací email: KarelNovak@zstuhackova.cz

3) Místo zadání hesla vyberte možnost Nepamatuji si svoje heslo.

4) Zadáte znaky z obrýzku (všechny na jeden řádek dohromady) a pokručujete dál.

5) Na Váš zvolený soukromý email přijde ověřovací kód.

6) Do daného políčka napište došlý kód z Vaší soukromé emailové schránky a pokračujte Další.

7) Vytvoříte si nové přístupové heslo. Danou operaci dokončíte tlačítkem Dokončit.

• Datová schránka: ew9mjwn
      • Tuháčkova 25, 61700 Brno Czech Republic
      • IČ: 70867917 Školní jídelna: 539 014 620 Školní družina: 539 014 621
      • Výbor Spolku rodičů při ZŠ Tuháčkova 25: Předseda spolku: Jana Šopíková, johancas@centrum.cz Pokladník: Iveta Sedláčková, sedlackova@ijmtransport.cz Člen výboru SRŠ: Tomáš Zerzaň, tomas.zerzan@gmail.com
      • č.ú. Spolku 2315077001/5500 Při platbě čl. příspěvku zadejte do zprávy pro příjemce kód třídy a jméno dítěte (např. 7B, Nováková). Výše příspěvku je 120,- Kč za pololetí za nejstarší dítě. Za každé další 60,- Kč za pololetí.
      • Školská rada - zástupci rodičů: Tomáš Zerzaň, předseda ŠR, Ing. Markéta Hynková, Mgr. Miroslava Ježová
      • Školská rada - zástupci obce: Ing. David Grund, Mgr. Iva Paďourková, Ing. Antonín Trčálek
      • Školská rada - zástupci školy: Mgr. Magdaléna Pfefferová, Mgr. Jitka Patřičná, Mgr. Lenka Krábková
      • Pověřenec pro ochranu osobních údajů: Bc. Adriana Blechová, telefon. 725 654 319, e-mail: gdpr@jkaccouting.cz