• RESETOVÁNÍ HESLA ÚČTU MICROSOFT

1) Přihlašovací stránka je www.office365.cz (je nutné vybrat přihlásit se) nebo www.office365.com (je nutné vybrat přihlásit se)

2) Po vyplnění e-mailu (uživatelské jméno žáka je stejné jako v EduPage + @zstuhackova.onmicrosoft.com) budete vyzváni k zadání hesla.

Např. žák Karel Novák bude mít přihlašovací email: KarelNovak@zstuhackova.onmicrosoft.com

3) Místo zadání hesla vyberte možnost Nepamatuji si svoje heslo.

4) Zadáte znaky z obrýzku (všechny na jeden řádek dohromady) a pokručujete dál.

5) Zobrazí se informace o zadání dalších informací - Tlačítko Další.

6) Zadejte E-mail, který bude uložen v profilu účtu jako sekundární, pro možnost poslání ověřovacího kódu k obnově hesla. Po zadání potvrďte Další.

7) Na Váš zvolený email přijde ověřovací kód.

8) Do daného políčka napište došlý kód a pokračujte Další.

V případě, že máte již ověřovací email uložený a byl Vám zaslám ověřovací kód, vytvoříte si nové přístupové heslo. Danou operaci dokončíte tlačítkem Dokončit. Jinak pokračujte krokem 9.

9) Pokud je vše v pořádku pokračujte tlačítkem Hotovo.

10) Jste přihlášeni v daném účtu, kde můžete kdikoli změnit bezpečnostní email, heslo a další změnit.

11) Dané možnosti profilu nalezneme i při přihlášení přes Zobrazit účet.

12) Zadání bezpečnostních informací můžeme změnit.