• Objednávání obědů

• Od 1. března 2012 je možné  objednávání obědů přes internet. Je nutné, aby každý strávník, který bude provádět přihlašování a odhlašování obědů přes internet, měl přístup na svoji stravovací kartu a to bude možné pouze v případě, že bude mít k dispozici  uživatelské jméno a heslo. Uživatelské jméno a heslo obdrží strávnící pouze osobně u okénka stravovací kanceláře. Pokud na kontě nemáte žádý kredit, není možné objednání stravy přes internet.

Vstup do elektronického přihlášení nebo odhlášení obědů

Postup:
          * Klikněte na "Přihlášení uživatele"
          * Zařízení: 4199  (číslo zařízení ZŠ Tuháčkova)

* Uživatel jméno: příjmeníjméno (např. melicharjosef, je nutné zadávat pouze malá písmena, jméno a příjmení pište bez mezery)
          * Heslo: variabilní symbol (Váš variabilní symbol získáte buď na složence,telefonicky nebo u okénka stravovací kanceláře)
          * E-mail: uveďte  pro potřeby školní jídelny při vyúčtování stravného
          * Klikněte na tlačítko (Odeslat)

Objednávky obědů:
          Každý zaregistrovaný strávník má automaticky oběd č. I.. Objednávání obědů č. II. je možné objednávat přes internet.Rovněž i odhlašování obědů lze přes internet . Také je možnost objednávání obědů na celý měsíc podle jídelníčku, který je vyvěšen na webových stránkách. Objednávání obědů na  následující den bude možný pouze do 13,00 hod..
          Změnu provedete klepnutím myši do příslušného okénka:
          * P - přihlásit
          * O - odhlásit
          Objednávku nezapomeňte odeslat!

• Datová schránka: ew9mjwn
      • Tuháčkova 25, 61700 Brno Czech Republic
      • IČ: 70867917 Školní jídelna: 539 014 620 Školní družina: 539 014 621
      • Výbor Spolku rodičů při ZŠ Tuháčkova 25: Předseda spolku: Jana Šopíková, johancas@centrum.cz Pokladník: Iveta Sedláčková, sedlackova@ijmtransport.cz Člen výboru SRŠ: Tomáš Zerzaň, tomas.zerzan@gmail.com
      • č.ú. Spolku 2315077001/5500 Při platbě čl. příspěvku zadejte do zprávy pro příjemce kód třídy a jméno dítěte (např. 7B, Nováková). Výše příspěvku je 120,- Kč za pololetí za nejstarší dítě. Za každé další 60,- Kč za pololetí.
      • Školská rada - zástupci rodičů: Tomáš Zerzaň, předseda ŠR, Ing. Markéta Hynková, Mgr. Miroslava Ježová
      • Školská rada - zástupci obce: Ing. David Grund, Mgr. Iva Paďourková, Ing. Antonín Trčálek
      • Školská rada - zástupci školy: Mgr. Magdaléna Pfefferová, Mgr. Jitka Patřičná, Mgr. Lenka Krábková
      • Pověřenec pro ochranu osobních údajů: Bc. Adriana Blechová, telefon. 725 654 319, e-mail: gdpr@jkaccouting.cz