• Objednávání obědů

    • Od 1. března 2012 je možné  objednávání obědů přes internet. Je nutné, aby každý strávník, který bude provádět přihlašování a odhlašování obědů přes internet, měl přístup na svoji stravovací kartu a to bude možné pouze v případě, že bude mít k dispozici  uživatelské jméno a heslo. Uživatelské jméno a heslo obdrží strávnící pouze osobně u okénka stravovací kanceláře. Pokud na kontě nemáte žádý kredit, není možné objednání stravy přes internet.
      

     Vstup do elektronického přihlášení nebo odhlášení obědů

     Postup:
     * Klikněte na "Přihlášení uživatele"
     * Zařízení: 4199  (číslo zařízení ZŠ Tuháčkova)

     * Uživatel jméno: příjmeníjméno (např. melicharjosef, je nutné zadávat pouze malá písmena, jméno a příjmení pište bez mezery)
     * Heslo: variabilní symbol (Váš variabilní symbol získáte buď na složence,telefonicky nebo u okénka stravovací kanceláře)
     * E-mail: uveďte  pro potřeby školní jídelny při vyúčtování stravného
     * Klikněte na tlačítko (Odeslat)
      
     Objednávky obědů:
     Každý zaregistrovaný strávník má automaticky oběd č. I.. Objednávání obědů č. II. je možné objednávat přes internet.Rovněž i odhlašování obědů lze přes internet . Také je možnost objednávání obědů na celý měsíc podle jídelníčku, který je vyvěšen na webových stránkách. Objednávání obědů na  následující den bude možný pouze do 13,00 hod..
     Změnu provedete klepnutím myši do příslušného okénka:
     * P - přihlásit
     * O - odhlásit
     Objednávku nezapomeňte odeslat!