• Projekt "Sportuj ve škole"

• Děti obzvláště v dnešní době potřebují pravidelný pohybový režim, potřebují možnost se vydovádět a prožívat radost z pohybu. Ne každé dítě však má možnost pravidelně sportovat a proto vznikl pod záštitou MŠMT a AŠSK projekt, který umožňuje sportovat všem dětem, které navštěvují školní družinu.

Naše škola je do projektu „Sportuj ve škole“ zapojena od ledna 2019. Děti navštěvující ŠD tak budou mít příležitost si vyzkoušet sporty jako fotbal, basketbal, házená, volejbal, ragby či bruslení.

Lekce budou probíhat každý čtvrtek nebo pátek od 14:00 do 14:45 pod vedením paní vychovatelky Olejníčkové a paní vychovatelky Šamšulové. Trénovat začneme od čtvrtka 24. 1. 2019.

• Turistický klub má svoji sekci

• Nově má turistický klub svoji samostatnou podstránku, kterou naleznete v záložce menu Rodiče a žáci -> Život na škole.