• Tři studně, škola v přírodě

• 05.06.2019 23:55
      • 27. - 31.5.2019
        foto v galerii
      • Žáci 3.A,B+4.B tříd prožili školu v přírodě na Vysočině-Tři Studně.
        S sebou si měli přivézt mafiánskou masku,neboť téma letošní školy bylo soupeření mafiánských rodin.
        Penzion Horácko poskytoval žákům na škole v přírodě krásné ubytování ve 4-lůžkových pokojích,domácí kuchyni a vlídný přístup celého týmu zaměstnanců penzionu jen doladil příjemný pobyt.
        Žáci si domů odváželi spoustu krásných zážitků: výlet na Veselý Kopec,táborák s opékáním špekáčků, večerní procházku na ohnivé vystoupení nebo mafiánský večírek. Mafiánské rodiny mezi sebou soutěžili - hráli v Casinu ruletu a karty, pašovali cukr a za získané dolary kupovali na burze hotely, domy a továrny.

O děti celý týden pečovaly paní učitelky - Miluše Šedá, Zdena Walterová a Klára Hořínková; paní vychovatelky - Daniela Šamšulová a Monika Olejníčková a zdravotnice Martina Olejníčková.

Zdena Walterová

• Zpět na seznam článků