• I. pololetí celoročních her
      • I. pololetí celoročních her

      • 09.02.2020 22:59
      • výsledky celoroční hry
      • I. pololetí

        Činnost v každém oddělení školní družiny je motivována celoroční hrou.

        I. oddělení - ŠMOULOVANÁ; II. oddělení - KRTEČKŮ ROK; III. oddělení - INDIÁNI; IV. oddělení - NÁMOŘNÍCI;         V. oddělení - SUPER MÁRIO

        A jak si děti vedly v soutěžích a hrách v prvním pololetí?

        ŠMOULOVANÁ

          1. místo = 40 bodů, MATĚJ ŠOPÍK; 2. místo = 37, Elif SANDIKCI, Lucie STRAKOVÁ                                                   3. místo = 33, Terezie MATUCHOVÁ, Sebastián BAGÁR ; 4. místo = 32, Laura HORKÁ;                                             5. místo = 30, Natálie  HORTOVÁ; 6. místo = 29, Mia SIGMUNDOVÁ; 7. místo = 26, Sabina VU;                                8. místo = 24, Lukáš ZEMAN; 9. místo = 23, Hugo SLAMKA; 10. místo = 22, David BABINČUK; 11. A. Patrasanu, J.  Hodek, 12. M. Frank, 13. D.    Trepeš, 14. P. Lujen, 15.  A. Piga, M. Palánová, D. Kincel

         

                KRTEČKŮ ROK  

        1.místo = 33 bodů, NIKOLA ANTÁLKOVÁ; 2. místo = 32, Elena ŠEBELOVÁ, Petr ŽALOUDEK                                    3. místo = 28, Klára NOVOSÁDOVÁ; 4. místo = 24, Zuzana DO, Dominik PETRUCHA; 5. místo = 23, Ema SIGMUNDOVÁ, Jana ŽALOUDKOVÁ, Ondřej VLK; 6. místo = 22, Klára POKORNÁ, Sofie ŠEBELOVÁ                                  7. místo = 21, Lucie KOVÁŘOVÁ; 8. místo = 20, Simona SLÁMOVÁ; 9. místo = 16, Denisa DUŠKOVÁ, Barbora MUSILOVÁ, Nazénig VAROSJAN, František LÁN; 10, místo = Enny DAŇOVÁ                                                                                                     

                INDIÁNI  

             NÁMOŘNÍCI

        1. místo = KAROLÍNA MAREŠOVÁ; 2. místo = Elena STAŇKOVÁ                                                                                3. místo = Klára Schmidtová; 4. místo = Kateřina ŠEBKOVÁ; 5. místo = Tereza ZERZÁŇOVÁ                                   6. místo = Adéla GAZÁRKOVÁ; 7. místo = Laura HAVLÍČKOVÁ; 8. místo = Sára KISLENKOVÁ                                    9. místo = Sára KALÁBOVÁ; 10. místo = Kateřina HALUZOVÁ, Anhelina MYTROVTSIY

                                                                      SUPERMÁRIO                                                                                                      

      • Zpět na seznam článků
    • Kontakty

      • Základní škola Brno, Tuháčkova 25, příspěvková organizace
      • info@zstuhackova.cz
      • kristof@zstuhackova.cz
      • 539 014 622 nebo 545 221 173
      • Tuháčkova 25, 617 00 Brno
      • IČ: 70867917 DIČ: CZ70867917 Školní jídelna: 539 014 620 Školní družina: 539 014 621
      • Renata Antony – předsedkyně, renata.antony@seznam.cz Lucie Haladová, haladova@halydex.cz Monika Suchomelová, suchomelova.monika@seznam.cz
      • Mgr. Pavlína Prosecká, předsedkyně ŠR, pavlina.prosecka@gmail.com Ing. Markéta Hynková, marhyn@gmail.com Ivana Jelenová', ivana@nashuatec.cz
      • Jiřina Bočková (bockova-nezavisli@seznam.cz), Lukáš Boula, Jaroslava Hauserová
      • Mgr. Magdaléna Pfefferová (pfefferova@zstuhackova.cz), Mgr. Jitka Patřičná (patricna@zstuhackova.cz), Mgr. Lenka Krábková (krabkova@zstuhackova.cz)
      • Bc. Adriana Blechová, telefon. 725 654 319, e-mail: gdpr@jkaccouting.cz