• Březen v družině

• 08.05.2023 21:12
      • družinové aktivity
      • Březen byl u nás družině nabitý různými zajímavými akcemi! Z kraje měsíce nás navštívil kouzelník se svou šikovnou asistentkou. Předvedli nám spoustu různých triků a kouzel. Dokonce vyčaroval i živá zvířata! Představení se všem moc líbilo a děti dostaly malou pozornost.

Hned další den po návštěvě pana kouzelníka proběhl celodružinový karneval. Děti měly zajímavé masky, převážně vlastnoručně vyrobené. Hodně se tancovalo i soutěžilo a karneval jsme si všichni jaksepatří užili!

Konala se také jedna sportovní akce s názvem „Šplhoun roku“. Děti závodily ve šplhu na tyči. Zlaté první místo získali: Kája Sedláček (1.B), Filip Chyba (2.A), Elen Reinerová (3.B) a Milana Hryhorovych (4.B). Na druhém místě se umístili: Voloďa Holovka (1.B), Terezka Jandíková (2.A) a Filip Riou (3.B). A na třetím: Gábi Donociková (1.A) a Honza Vlasák (2.B). Všem závodníkům gratulujeme!

Na závěr měsíce byla uspořádána talentová soutěž – „ Tuhajda má talent“. Účast byla hojná. Mohli jsme vidět převážně taneční vystoupení, ale i dramatické scénky. Mezi nejlepšími byla Gábinka Hanáková s jejím rytmickým tancem, děvčata z 1.B s tancem Wednesday, Ella Pfefferová, která nám předvedla baletní prvky, Voloďa Holovka a Kryštof Hájek nám zahráli krátkou scénku a Filda Riou nás pobavil četbou vtipů.