• Velikonoční dílničky

• 12.04.2020 10:42
      • letos pouze v domácím provedení
      • Vážení rodiče, milé děti

letošní Velikonoční dílničky se v naší školní jídelně určitě neuskuteční. Jestliže však máte chuť, náladu a čas si nějakou velikonoční dekoraci vyrobit, nahlédněte na další aktuality. Najdete tam pár nápadů i s návodem jak to vyrobit. A kdo chce, může svůj výrobek i vyfotit. Můžete však vyfotit a posílat i obrázky či výtvory, které si sami vymyslíte.  Z fotografií (které posílejte na školní email olejnickova@zstuhackova.cz), vytvoříme album ve fotogalerii.

Přejeme radostné tvoření a krásné Velikonoční svátky.

za školní družinu

Monika Olejníčková