• Hurá prázdniny

• 05.02.2022 15:57
      • zhodnocení školního roku v družině

... a je tu konec roku

Ve druhém pololetí nastoupily děti do školy až v půlce dubna z důvodu vládních opatření. Pět týdnů probíhala výuka rotačně, ale i přesto jsme stihli plno akcí, her a soutěží. V průběhu posledních třech měsíců jsme si s dětm zahráli na zahradníky, přesazovali jsme pokojové květiny a vypěstovali si řeřichu. Na školní zahradě jsme upálili čarodějnici a také tvořily přání pro maminky ke Dni matek. Tvořili jsme různé zajímavé a tématické věci. Věnovali jsme se sportu, jezdili na koloběžkách na skateboardovém hřišti. Chodili jsme na procházky kolem řeky a navštívili také Jižanský dvorek. Na oslavu mezinárodního dětí byla připravena Večerníčkova šifrovačka s překvapením na konec – zmrzlinou. V parných letních dnech proběhla velká vodní bitva. V každém oddělení jsme vyhlásili vítěze celoročních her a uspořádali besídky na rozloučenou.