• Vánoční perníčky, prosinec 2020

• 05.02.2022 16:01
      • papírová dekorace
      • VÁNOČNÍ PERNÍČKY

V předvánočním období jsme uspořádali soutěž o nejhezčí Vánoční papírový perníček. Perníček ve tvaru holčičky nebo chlapečka si děti ozdobily podle své fantazie. K nazdobení mohly použít filcovou látku, třpytivé barvy, pohyblivé oči či malé bambulky a zdobičkou vykrájené hvězdičky, zvonečky a sněhuláčky. Děti byly nadšené a tvořily s radostí. Perníčky se rychle množily a za chvíli jimi bylo vyzdobené každé oddělení.

Všemi výtvory jsme ozdobili chodbu u herny školní družiny. Každý perníček dostal číslo a děti dávaly hlasy těm, které se jim líbí nejvíce.Po sečtení hlasů byl vybrán vítěz z každého oddělení. A jak to dopadlo?

V prvním oddělení vyhrál Hugo Slamka (14 hlasů), ve druhém Tomáš Fila (9 hlasů), ve třetím Liliana Sochorová (6 hlasů), ve čtvrtém Adina Hillová (13 hlasů) a v pátém Stela Gorčíková (14 hlasů).

Druhá místa získali: Eva Nečasová (6), Harchveer Arya (2), Tereza Gazárková (5), Dominik Chyba (6) a Sebastian Kubový (4)

Děti si odnesly diplomy a drobné ceny. Gratulujeme vítězům a všem děkujeme za krásné perníčky.