• Táborák, 15.9.20

• 07.10.2021 09:04
      • oslava začátku školního roku
      • Táborák k oslavě začátku nového školního roku

V úterý 15. září, odpoledne, proběhla na školním hřišti akce „Táborák k oslavě začátku nového školního roku“.          Zváni byli rodiče a děti I. stupně. Každý mohl posedět u ohně, opéct si špekáček či chlebík, popovídat si i zazpívat. K ohni příjemně hrála kytara se známými táborákovými písničkami. Pro děti i rodiče byli připraveny nástroje, a tak ti odvážnější se mohli přidat hudebním doprovodem. Na děti čekalo také několik stanovišť, kde si mohly vyzkoušet kuličkovou dráhu, nakreslit křídami obrázek, vyzkoušet chůzi po slackline, projít se bosonohou stezkou nebo si nechat pomalovat obličej. Akce se zdařila, počasí nám přálo a rodiče tak měli možnost prožít se svými dětmi jedno příjemné odpoledne.