• Superstar, obvodní kolo, 4.3.20

• 05.02.2022 16:11
      • pěvecká soutěž
      • SUPERSTAR

Na ZŠ Přemyslovo náměstí, se dne 4.3.2020 uskutečnilo obvodní kolo pěvecké soutěže Superstar školních družin. Vedle naší školy se zúčastnila i Bednářova, Měšťanská, Kneslova, Řehořova a Jihomoravské nám.

Soutěžilo se ve třech kategoriích:

V 1. kategorii, děti prvních a druhých tříd, se zúčastnilo 9 chlapců a 11 dívek. Naši ŠD zde reprezentovali Petr Žaloudek, Dominik Chyba a Klára Schmidtová.

Ve 2. kategorii byli děti třetích a čtvrtých tříd. Zde vystoupilo 14 dětí z toho 4 chlapci a 10 dívek. Naše školní družina byla zastoupená šikovnými děvčaty, Emou Sigmundovou a Ani Varosjan.

Poslední, 3. kategorie, měla pouze dva zástupce - jednoho chlapce a jednu dívku.

Všichni účastníci soutěže se velice snažili, aby jejich výkon byl co nejvíce zajímavý a poutavý. Jedna soutěžící si zvolila pro své vystoupení kroj, jiní spoléhali na svůj šarm.

Náš Petr Žaloudek s písní Tři citrónky, obsadil ve své kategorii krásné první místo.

Gratulujeme a děkujeme všem dětem kteří se zúčastnili, a tento den si s námi společně užili.

Lucie Balcarová