• Superstar, základní kolo, 27.2.20

• 29.03.2020 05:26
      • pěvecká soutěž
      • SUPERSTAR

Dne 27. února 2020 se uskutečnila celodružinová pěvecká soutěž Superstar. Soutěže, která probíhala ve třídě 3. oddělení ŠD, se zúčastnilo 26 žáků. Porota, která se skládala mj. i z žáků ŠD, vybrala do obvodního kola Brno - Jih tyto žáky: 1. kategorie (1. - 2. třída) - D. Chyba, P. Žaloudek, S. Kyslenková, K. Šebková 2. kategorie (3. - 4. třída) - E. Sigmundová a J. Žaloudková.

Za zmínku stojí i pěkný pěvecký výkon dívčího tria z 5. oddělení ŠD. Na závěr si sboreček školní družiny zazpíval píseň       " V dobrým jsme se sešli" a sklidil velký aplaus diváků.

Všem, kteří se zúčastnili, děkujeme za umělecké výkony a projevenou snahu dokázat a ukázat něco víc, než se jen tak protloukat životem nebo studiem a než se po nich nezbytně ve škole a školní družině vyžaduje a za to, že ukázali svým spolužákům, že je možné svůj život a volný čas naplnit něčím krásným a povznášejícím. Osobně děkuji za to, že akce tohoto a podobného typu pomáhají zvyšovat hudebnost našich dětí a mládeže - a tím i celého našeho národa, který má tak slavnou a bohatou hudební tradici.

Daniel Vališ, vychovatel 3. oddělení ŠD

• Zpět na seznam článků

• Tuháčkova 25, 617 00 Brno 61700 Brno Czech Republic
      • IČ: 70867917 Školní jídelna: 539 014 620 Školní družina: 539 014 621