• I. pololetí celoročních her
      • I. pololetí celoročních her

      • 29.03.2020 05:26
      • výsledky - hodnocení
      • I. pololetí

        Činnost v každém oddělení školní družiny je motivována celoroční hrou.

        I. oddělení - ŠMOULOVANÁ; II. oddělení - KRTEČKŮ ROK; III. oddělení - INDIÁNI; IV. oddělení - NÁMOŘNÍCI;

         V. oddělení - SUPER MÁRIO

        A jak si děti vedly v soutěžích a hrách v prvním pololetí?

        ŠMOULOVANÁ

        1. místo = 40 bodů, MATĚJ ŠOPÍK; 2. místo = 37, Elif SANDIKCI, Lucie STRAKOVÁ  

        3. místo = 33, Terezie MATUCHOVÁ, Sebastián BAGÁR ;

        4. místo = 32, Laura HORKÁ;                                            

        5. místo = 30, Natálie  HORTOVÁ;

        6. místo = 29, Mia SIGMUNDOVÁ;

        7. místo = 26, Sabina VU;                              

         8. místo = 24, Lukáš ZEMAN; 

        9. místo = 23, Hugo SLAMKA;

        10. místo = 22, David BABINČUK;

        11.- 16. místo =  A. Patrasanu, J.  Hodek, M. Frank, D. Trepeš, P. Lujen, A. Piga, M. Palánová, D. Kincel

         

                KRTEČKŮ ROK  

        1.místo = 33 bodů, NIKOLA ANTÁLKOVÁ; 2. místo = 32, Elena ŠEBELOVÁ, Petr ŽALOUDEK  

        3. místo = 28, Klára NOVOSÁDOVÁ;

        4. místo = 24, Zuzana DO, Dominik PETRUCHA;

        5. místo = 23, Ema SIGMUNDOVÁ, Jana ŽALOUDKOVÁ, Ondřej VLK; 

        6. místo = 22, Klára POKORNÁ, Sofie ŠEBELOVÁ                                  

        7. místo = 21, Lucie KOVÁŘOVÁ;

        8. místo = 20, Simona SLÁMOVÁ; 

        9. místo = 16, Denisa DUŠKOVÁ, Barbora MUSILOVÁ, Nazénig VAROSJAN, František LÁN; 

        10, místo = Enny DAŇOVÁ                                                                                                     

                INDIÁNI  

        1. místo = 14 bodů, ELENA NAVRÁTILOVÁ, 2. místo =13, Michal GÉČ, Natálka HOANG

        3. místo = 12, Daniel HAVLÍČEK, Adina HILLOVÁ, Štěpán KUBÍČEK, Nela ŠOKOVÁ, Klára VYKYDALOVÁ 

        4. místo = 11, Tomáš REJMONT;

        5. místo = 10, Eliška VRZALOVÁ, Eduard WIEDNER;

        6. místo = 9, Markéta POPKOVÁ, Jakub STLOUKAL, Jakub PETER, Alena LICHTENBERGOVÁ;

        7. místo = 8, Tomáš PIVOŇKA;

        8. místo = 7, Dominik CHYBA, Leontýna ULRICHOVÁ;

        9. místo = 6, Tomáš KRATOCHVÍL;

        10. místo = 5, Petr MÁTL

             NÁMOŘNÍCI

        1. místo = KAROLÍNA MAREŠOVÁ; 2. místo = Elena STAŇKOVÁ

        3. místo = Klára Schmidtová;

        4. místo = Kateřina ŠEBKOVÁ;

        5. místo = Tereza ZERZÁŇOVÁ                                  

        6. místo = Adéla GAZÁRKOVÁ;

        7. místo = Laura HAVLÍČKOVÁ;

        8. místo = Sára KISLENKOVÁ                                    

        9. místo = Sára KALÁBOVÁ;

        10. místo = Kateřina HALUZOVÁ, Anhelina MYTROVTSIY

                                                                      SUPERMÁRIO                                                                                                      

      • Zpět na seznam článků
    • Kontakty

      • Základní škola Brno, Tuháčkova 25, příspěvková organizace
      • info@zstuhackova.cz
      • 539 014 622 nebo 545 221 173
      • Tuháčkova 25, 617 00 Brno 61700 Brno Czech Republic
      • IČ: 70867917 Školní jídelna: 539 014 620 Školní družina: 539 014 621
      • Předseda spolku: Jan Vlasák, goldaren19@gmail.com Pokladník: Iveta Sedláčková, sedlackova@ijmtransport.cz Člen výboru SRŠ: Tomáš Zerzaň, tomas.zerzan@gmail.com
      • Mgr. Pavlína Prosecká, předsedkyně ŠR, pavlina.prosecka@gmail.com Ing. Markéta Hynková, marhyn@gmail.com Tomáš Zerzaň, tomas.zerzan@gmail.com
      • Jiřina Bočková (bockova-nezavisli@seznam.cz), Lukáš Boula, Jaroslava Hauserová
      • Mgr. Magdaléna Pfefferová, Mgr. Jitka Patřičná, Mgr. Lenka Krábková
      • Bc. Adriana Blechová, telefon. 725 654 319, e-mail: gdpr@jkaccouting.cz