• Pexesový král, 3.2.20

• 29.03.2020 05:33
      • PEKelně SE SOustřeď
      • Pexesový král

V únoru se v naší družině uskutečnilo finále soutěže Pexesový král. Z každého oddělení se zúčastnilo několik vybraných žáků, kteří byli nejúspěšnějšími hráči v základních kolech. Finále se skládalo ze dvou částí.

V 1. části byly děti rozděleny do 6 týmů, z nichž v každém byly zastoupeny všechny věkové kategorie. Poté následovala část 2., ve které se spolu utkali žáci, kteří ve svých skupinách v 1. části zvítězili.

Celá soutěž trvala asi hodinu a svými těsnými výkony nenechala nikoho klidným.

Nakonec se na 1. pozici umístila Nikol Kouřilová ze 4.A, na 2. pozici Jan Pešek ze 3.A a na 3. pozici se umístil Samuel Uhlík ze třídy 2.B.

Všem výhercům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za ochotu a píli.

Kateřina Králíková