• září

• 29.03.2020 05:41
      • soutěže, hry, vyrábění
      • ZÁŘÍ

V prvním měsíci školního roku bylo teplé počasí, proto si děti užívaly hry, soutěže a dovádění na hřišti. Běžecké a míčové hry byly na denním pořádku, dětské prolízačky v obležení zejména těch nejmladších, na koloběžky a šlapadla se stála fronta.

Na procházkách jsme sbírali barevné listy a podzimní plody, z kterých jsme vyráběli různé obrázky a dekorace. Navštívili jsme Jižanský dvorek, kde jsme obdivovali hlavně oslíky, kteří celkem radostně a trpělivě snášeli dětské pištění.

V rámci Dne mobility jsme uspořádali koloběžkové závody, v projektu Sportuj ve škole jsme zdokonalovali dovednosti v házené. Celoroční hry v každém oddělení mají desetinu rozdělených bodů za sebou a všichni se už určitě těší na říjnové akce, kde mohou získávat další body. Čeká nás, mimo jiné, soutěž ve sběru kaštanů a žaludů, Atletická olympiáda, návštěva místní knihovny.

Foto z některých akcí najdete ve školní galerii.

Olejníčková