Po jarních prázdninách se třídy 3.A, 3.B a 4.A ještě na chvíli vrátily zpět do zimy. Vyrazily si totiž zasportovat na kluziště za Lužánky.⛸️
Sluníčko nás krásně hřálo do zad, smích se nesl po ledové ploše a bylo jasné, že si užíváme poslední zimní chvilky. 🌞 Bruslení se vydařilo na jedničku a my se tak už asi definitivně loučíme se zimou.
Vypadá to, že si brzy místo nožů přezujeme kolečka 🛼 Někteří žáci navíc poměřili síly v malých závodech a na chvíli si zahráli na Metoděje Jílka. 🥇
Bc. Tereza Zakravačová