• Vánoční přání

• Vážení rodiče a přátelé školy,

velmi Vám děkujeme za spolupráci v uplynulém roce. Přejeme Vám klidné a pohodové Vánoce, v novém roce pevné zdraví, štěstí a spoustu dobré nálady. Těšíme se na další spolupráci.

Za kolektiv zaměstnanců ZŠ Brno, Tuháčkova 25 Mgr. Jana Hanáková

• Soutěžíme

• Ve čtvrtek 21.12. proběhl v druhých, třetích a čtvrté třídě turnaj ve hře PIŠKVORKY.Děkujeme všem zúčastněným žákům, kteří bojovali s chutí a nadšením. Je vidět, ze logické hry nás baví.

• Pěvecký sbor Ztužka

• ...a rozdávali jsme opět radost. Předvánoční náladu jsme přenesli prostřednictvím našich písniček do Domova pokojného stáří Kamenná. Opět jsme vykouzlili úsměv na tvářích nejen zdejším seniorům, ale i těm, co o ně pečují.

• Mikuláš

• V úterý 5. 12. nás ve škole opět po roce navštívil svatý Mikuláš se svým doprovodem – andělem a čertem. Během dopoledních vyučovacích hodin přišel Mikuláš se svou družinou za dětmi na prvním stupni a do přípravné třídy, kde byly za přednes básniček odměněny sladkostmi. Pro některé žáčky a žáky to byla zábava, pro některé trošku boj se slzavým údolím. Ale nakonec obstáli všichni!

Fotografie z 0., 1. a 2. ročníku najdete zde.