• V plném obsazení - oba školní sbory

• Vážení rodiče, milí žáci a přátelé školy,

děkujeme Vám za přízeň a spolupráci v uplynulém roce. Byl to rok neobvyklý a náročný pro všechny. Vzhledem k mimořádným opatřením nemohl proběhnout vánoční koncert, proto přijměte alespoň videopozdrav našich žáků a pedagogů. Přejeme vám klidné prožití vánočních dnů, v novém roce především pevné zdraví, pohodu, optimismus a dobrou náladu.

Za kolektiv zaměstnanců ZŠ Brno, Tuháčkova 25

• LIVE Stream Vánoce 2021

• Vážení a milí,

každý den už 21 měsíců překonáváme kovidové nástrahy a překážky... A proto jsme se rozhodli být vám všem nablízku i v této nepříznivé době díky našemu vánočnímu hudebnímu live streamu. Budeme s vámi ve vašich třídách, domovech, dílnách i kancelářích, popřípadě i v přírodě, pokud budete on-line :))

Zítra (tj. 22.12.2021) v 10h buďte s námi LIVE!

Najdete nás na Youtube kanále nebo přímo zde: https://youtu.be/BrTuL_aDOa0

Vaše Ztužka a Ztuha