• Národní plán doučování na ZŠ Tuháčkova

•

Plán podporuje všechny základní a střední školy a konzervatoře v České republice v realizaci individuálního i skupinového doučování žáků.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy připravilo Národní plán doučování, který pomůže zmírnit negativní dopady výluky prezenční výuky v důsledku pandemie COVID-19. Je primárně určen pro žáky ohrožené školním neúspěchem a v extrémním případě vypadnutím ze vzdělávání.

Žáci jsou do doučování zařazováni z rozhodnutí školy a na žádost rodičů. Doučování není součástí povinné školní docházky a záleží především na domluvě se školou. Doučování je velká příležitost, kterou by bylo škoda nevyužít, nikoli „strašák“. Je normální, že každý neumí hned všechno dokonale a není zapálený pro všechny předměty ve škole. Každý si může dovolit něčemu nerozumět, něco hned nepochopit a nevědět. Od toho jsou zde lidé, kteří chtějí dětem pomoci.

Vážení rodiče,

pokud se zajímáte o doučování pro Vaše dítě v rámci tohoto programu, konzultujte prosím jeho případné zařazení s příslušným třídním učitelem nebo učitelkou, nebo přímo s doučovatelem.

Doučování se mohou krátkodobě účastnit i žáci, kteří se do školy vracejí po nemoci a potřebují doplnit zameškané učivo.

Ředitelství ZŠ Tuháčkova 25

• Zápis z jednání třídních důvěrníků 7. 9. 2021

• zapis_z_jednani_duverniku_SRS__7.9.2021.doc                                                                                                       Vážení rodiče, děkujeme Vám za účast na úvodních třídních schůzkách, přejeme Vám i Vašim dětem pohodu a pevné zdraví po celý školní rok a těšíme se na spolupráci. V příloze najdete zápis se setkání třídních důvěrníků včetně kontaktů na nové členy výboru SRŠ.

• Výbor Spolku rodičů při ZŠ Tuháčkova 25 Předseda spolku: Jan Vlasák, goldaren19@gmail.com Pokladník: Iveta Sedláčková, sedlackova@ijmtransport.cz Člen výboru SRŠ: Tomáš Zerzaň, tomas.zerzan@gmail.com
        • Školská rada - zástupci rodičů Mgr. Pavlína Prosecká, předsedkyně ŠR, pavlina.prosecka@gmail.com Ing. Markéta Hynková, marhyn@gmail.com Ivana Jelenová', ivana@nashuatec.cz
        • Školská rada - zástupci obce Jiřina Bočková (bockova-nezavisli@seznam.cz), Lukáš Boula, Jaroslava Hauserová
        • Školská rada - zástupci školy Mgr. Magdaléna Pfefferová, Mgr. Jitka Patřičná, Mgr. Lenka Krábková