• Národní plán doučování na ZŠ Tuháčkova
     • Národní plán doučování na ZŠ Tuháčkova

     •  

      Plán podporuje všechny základní a střední školy a konzervatoře v České republice v realizaci individuálního i skupinového doučování žáků.

      Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy připravilo Národní plán doučování, který pomůže zmírnit negativní dopady výluky prezenční výuky v důsledku pandemie COVID-19. Je primárně určen pro žáky ohrožené školním neúspěchem a v extrémním případě vypadnutím ze vzdělávání.

      Žáci jsou do doučování zařazováni z rozhodnutí školy a na žádost rodičů. Doučování není součástí povinné školní docházky a záleží především na domluvě se školou. Doučování je velká příležitost, kterou by bylo škoda nevyužít, nikoli „strašák“. Je normální, že každý neumí hned všechno dokonale a není zapálený pro všechny předměty ve škole. Každý si může dovolit něčemu nerozumět, něco hned nepochopit a nevědět. Od toho jsou zde lidé, kteří chtějí dětem pomoci.

      Vážení rodiče,

      pokud se zajímáte o doučování pro Vaše dítě v rámci tohoto programu, konzultujte prosím jeho případné zařazení s příslušným třídním učitelem nebo učitelkou, nebo přímo s doučovatelem.

      Doučování se mohou krátkodobě účastnit i žáci, kteří se do školy vracejí po nemoci a potřebují doplnit zameškané učivo.

       

      Ředitelství ZŠ Tuháčkova 25

    • Zápis z jednání třídních důvěrníků 7. 9. 2021
     • Zápis z jednání třídních důvěrníků 7. 9. 2021

     • zapis_z_jednani_duverniku_SRS__7.9.2021.doc                                                                                                       Vážení rodiče, děkujeme Vám za účast na úvodních třídních schůzkách, přejeme Vám i Vašim dětem pohodu a pevné zdraví po celý školní rok a těšíme se na spolupráci. V příloze najdete zápis se setkání třídních důvěrníků včetně kontaktů na nové členy výboru SRŠ.