• 3 v 1 - hovorové hodiny, ochutnávka jídel a beseda o zdravém životním stylu

srdečně Vás zveme na hovorové hodiny, které se konají v úterý 26. 11. od 15.00 do 18.00 v jednotlivých třídách. Od 15.00 do 17.30 můžete navštívit školní jídelnu a ochutnat některé pokrmy připravované pro naše strávníky, dále od 16.30 proběhne beseda o zdravém životním stylu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

• Turnaj ve stolním tenise starších dívek

• V pondělí 21. 10. se dívky i hoši 8. a 9. ročníku naší školy zúčastnili turnaje ZŠ ve stolním tenise na SOŠ Čichnova. Všichni hráli, co jim síly stačily. Chlapci se však potkali s úspěšnějšími protivníky z jiných škol a tím v okresním kole svůj závod ukončili.

Děvčata z 8. ročníku své přemožitelky nenašly. Dívky hrály všechny zápasy, kterých se zúčastnily, a tak z turnaje odjížděly jako vítězky s pohárem v rukou. Tím se probojovaly až do krajského kola, které se odehrálo ve sportovní hale v Hodníně. Tam se již dívkám vyhrát nepodařilo, soupeřky byly často velmi zkušené hráčky. Naše dívky obsadily krásné 4. místo.

Všem zúčastněným hráčům a hráčkám děkujeme  za úspěšnou reprezentaci naší školy a do dalších sportovních klání přejeme hodně štěstí a úspěchů.

Mgr. Eva Lichková

• Turnaj ve florbale mladších chlapců

• V úterý 5.11.2019 se chlapci 7. ročníku naší školy zúčastnili florbalového turnaje ZŠ na hale SH Sport Point v Brně. Hoši bojovali ze všech sil, soutěžní týmy byly velmi vyrovnané. Ve skupině jsme nastoupili do boje nejdříve se ZŠ Kotlářská. Klukům se podařilo vstřelit dva krásné góly, brankář pustil pouze jeden. Dalšími soupeři nám byli hoši ze ZŠ Horníkova. Tento zápas skončil remízou 2:2. O to napínavější byl poslední zápas, který jsme sehráli se ZŠ Lerchova. Potřebovali jsme vyhrát alespoň o jeden góĺ, abychom mohli postoupit do dalšího kola. V prvním poločase se našim klukům moc nevedlo, hned v začátku jsme obdrželi dvě branky. Po té se však kluci vzpamatovali, stav vyrovnali a těsně před koncem zápasu se jim podařilo dát rozhodující třetí gól. Se dvěma vítezstvími a jednou remízou jsme se tak stali vítezi skupiny a postupujeme do dalšího kola, které se bude konat v úterý 12. 11. Chlapcům děkujeme za dobrou reprezentaci naší školy,  velmi gratulujeme k úspěchu  a přejeme hodně štěstí do úterního turnaje.

Mgr. Eva Lichková