• Informační memorandum

• Způsob zajišťování ochrany osobních informací v souvislosti s GDPR.

GDPR - memorandum ve formátu PDF zde: GDPR_-_memorandum.pdf.

• ŠKOLA V PŘÍRODĚ Vysoké Pole 2018

• Již tradičně vyrazili žáci celého 2. stupně ZŠ Tuháčkova ve dnech 21. - 25. května 2018 do přírody.  Tentokrát jsme navštívili malebnou krajinu Svitavska a to rekreační středisko Vysoké Pole.

Díky vysoké sportovní náročnosti ŠVP, spojenou s pohybem na čerstvém vzduchu, se opět všichni účastníci zájezdu patřičně zocelili. Zmiňme se pouze o desítkách až stovkách :-) našlapaných kilometrů cestou, či spíše necestou, jak je naším zvykem.

Celá oblast a historie tohoto místa je spojena s hornictvím, a proto se ŠVP nesla v tomto duchu. Sbírali jsme nejen nové cenné vědomosti, zážitky z jízdy parním vláčkem, ale i klíšťata v trávě. Obohatili jsme se o dobrý pocit ze zdolávání neobvyklých sportovních disciplín a utužili vzájemné vztahy.

Poděkování patří provozovatelům RS Vysoké Pole za jejich prvotřídní péči a v neposlední řadě operátorům, kteří toto místo dosud nepokryli signálem.

Kolektiv učitelů 2. stupně ZŠ Tuháčkova

Celá fotogalerie i s videii je dostupná na https://zstuhackova.rajce.idnes.cz/2018-05-21_SVP_Vysoke_pole

• Dne Země 20.4.2018

• V pátek 20.4.2018 se v rámci Dne Země žáci naší školy účastnili výchovně vzdělávacího programu Pomáháme zvířátkům. Pan Zdeněk Machař ze záchranné stanice Ptačí centrum seznámil žáky s aktivitami této stanice, se zvířaty, které aktuálně potřebují pomoc. Přímo dětem představil některá zvířata ze stanice. Více o této stanici můžete zjistit na adrese: www.ptacicentrum.cz.

Foto z této akce je na http://zstuhackova.rajce.idnes.cz/2018-04-20_Den_zeme/