• 16. ročník VELIKONOČNÍHO POHÁRU

• 16. ročník VELIKONOČNÍHO POHÁRU ve florbalu dívek
            Ve dnech 5. - 6. dubna proběhl na naší škole tradiční florbalový turnaj, kterého se zúčastnila děvčata deseti brněnských škol. Do finálového dne postoupila vítězná družstva 3 základních skupin a dívky naší školy.

Z pátečního klání vyšly vítězně dívky ZŠ Horníkova, druhá příčka patřila družstvu ZŠ Holzova, naše děvčata po krásném boji obsadila třetí místo. Nepopulární čtvrtou příčku si tentokrát odnesla děvčata ZŠ Kotlářská.

Dívkám děkuji za skvělý výkon a přeji další sportovní úspěchy.

Hana Prudilová, pořadatelka turnaje

• 19. ročník FLORBALOVÉHO MEMORIÁLU J.KREJČÍKA

• Ve dnech 19. - 23.března proběhl na naší škole tradiční florbalový turnaj, kterého ze zúčastnili žáci dvaceti brněnských škol. Do finálového dne postoupili vítězové 6-ti základních skupin, které dopadly takto:

1.skupina: 1.místo:Hamry - 2.Janouškova - 3.Bosonožská

2.skupina: 1.místo:G Řečkovice - 2.Laštuvkova - 3.Horníkova

3.skupina: 1.místo:Blažkova - 2.Lerchova - 3.Horácké náměstí

4.skupina: 1.místo:Novoměstská - 2.Herčíkova - 3.Holzova - 4.Merhautova

5.skupina: 1.místo:Bednářova - 2.Bakalovo nábřeží - 3.Jana Babáka

6.skupina: 1.místo:Tuháčkova - 2.Horní - 3.Řehořova - 4.náměstí 28.října

Do pátečního finále se probojovali hráči G Řečkovice, kteří v něm vybojovali těsné vítězství nad ZŠ Bednářova v poměru 3:2. Třetí místo získali mladí florbalisté z Novoměstské, když porazili Hamry také těsně 5:4.Nejlepším střelcem turnaje s stal Tomáš Jančařík z Novoměstské, který svým soupeřům nasázel 24 branek, nejlepším hráčem byl jeho spoluhráč Richard Kalousek. Mezi brankáři vynikal Lukáš Bubla ze ZŠ Bednářova.Domácí borci zůstali před branami semifinále, přestože ve čtvrtfinále porazili Novoměstskou 5:4. Vysoká porážka s Hamry 2:8 je do dalších bojů nepustila. Přesto zanechali dobrý dojem a můžeme být na jejich reprezentaci naší školy hrdí.Sestava týmu: brankář - Petr Spiříkútočníci - Andrej Petrlík(14 branek), Jakub Hladký (10), Ondřej Koutek (2), Michal Kovalčík(3)obránci - David Maixner(2), Vojtěch Šiller, Dušan Kobylka(1)

Spoustu krásných fotek najdete na školním rajčeti: https://zstuhackova.rajce.idnes.cz/2018-03-19_19.rocnik_Memorialu_J.Krejcika/

• Prodej hraček pro adopci v ZOO

• Dnes 9. 4. 2018 začal prodej hraček, který bude probíhat do středy/čtvrtku, vždy o velké přestávce u "oválného stolu". Za utržené drobné mince následně adoptujeme jedno nebo několik zvířátek z naší krásné brněnské ZOO :-).