• Školní metodik prevence

Mgr. Alžběta Málková

Telefon: 539 014 631

Mail: malkova@zstuhackova.cz

Konzultační hodiny: dle předchozí domluvy

Místo: budova B1 - 2. patro

Naším cílem je vytvořit pro žáky bezpečné školní klima. V součinnosti metodik prevence, výchovný poradce, speciální pedagog a všichni pedagogičtí i nepedagogičtí pracovnící konáme tak, abychom Vašim dětem vytvářeli bezpečné prostředí, ve kterém se budou zdravě vyvíjet.

Pro dobré klima školy potřebujeme i Vaši spolupráci. Jsme přesvědčeni o tom, že jste odborníky na své dítě. Znáte je nejlépe.

S čím se na mě můžete obrátit?

• nezdravé vztahy v kolektivu třídy a mezi žáky školy
          • experimenty žáků s návykovými látkami
          • vandalismus, krádeže, ničení osobních věcí žáků ve škole
          • fyzické a psychické ubližování a slovní napadání žáků ve škole
          • projevy rasové a menšinové intolerance
          • domácí násilí a sexuální zneužívání
          • …a další problémy ovlivňující vzdělávání a výchovu žáků

Jestliže zaznamenáte problém u dítěte netýkající se školního prostředí, existuje spoustu nápomocných organizací, např. linka bezpečí.

Společně s učiteli elektronicky tvořím a vyhodnocuji minimální prevntivní program (MPP). Pomáhám při organizování preventivních aktivit pro jednotlivé třídy.

MPP_2020-2021.docx