• Rezervace konzultačních hodin

• Již nemusíte čekat ve frontě na daného vyučujícího. Nově Vám umožňujeme konzultovat s vyučujícím ve zvoleném čase. Časy konzultací se mohou individuálně přizpůsobavat dané konzultaci. Rezervace času a vyučujícího se provádí přes EduPage: Přihlášení -> Komunikace -> Konzultační hodiny -> výběr vyučujícího (nebo více najednou) -> volba požadovaného času -> potvrzení rezervace.

Celý postup naleznete i na přiloženém videonávodu (0:46).

• Charitativní sbírka

• Milí žáci,
            vážení rodiče,
            naše škola se ve spolupráci se Sdružením rodičů zapojuje do charitativní sbírky na nový invalidní vozík pro tělesně postiženého kamaráda z MŠ Klášterského 14.
            Z tohoto důvodu organizujeme mimořádný sběr starého papíru. Výtěžek za tento sběr poukážeme na Danielkovo konto: 2400501751/2010, Fio banka.
            Balíčky se sběrem do 10 kg mohou žáci nosit svým třídním učitelům od 3. 1. 2018 do 10. 1. 2018, předání většího množství je nutné předem domluvit s panem školníkem na tel. 539 014 619 nebo 545 221 173.
            Pevně doufám, že nám aktivně pomůžete sbírku zrealizovat, je samozřejmě také možné přispět na uvedené konto jakýmkoli osobním finančním darem.
            Děkuji Vám za spolupráci a přeji pohodové Vánoce a úspěšný nový rok .
            Mgr. Jana Hanáková

ředitelka ZŠ Brno, Tuháčkova 25, příspěvková organizace

Tuháčkova 25

617 00 Brno

• Předvánoční sbírka plyšáků pro psí azyl Tail Story

• Takle to začalo....: "Dobrý den,   obracím se na Vás s prosbou. Zastupuji azyl pro opuštěné, handicapované a týrané psy Tail Story. Na rozdíl od jiných zařízení není Tail Story nijak financováno státem. Funguje jen ze sponzorských darů a práce dobrovolníku. No a peněz, jak už to tak bývá, není nazbyt.   Chtěla bych se proto zeptat, zda by na Vaší škole nemohla proběhnout předvánoční sbírka plyšáků pro azyl. Část plyšáků by poté byla vydražena v aukci a část by se dala pejskům na hraní. Pro Vás by to znamenalo umístit krabici na plyšáky na chodbu, popř. do kabinetu některých učitelů. Krabice s plyšáky bychom si před Vánocemi vyzvedli a  do   azylu zavezli."

...a takto to skončilo - 15 megapytlů plyšáků, 3 pytle krmení, konzervy, kostičky .Zástupci Tail story si přijednou vyzvednout sbírku začátkem prosince. všem, co se zapojili, moc děkujeme - je hezké si často potvrzovat, že v naší zemi žije stále mnoho hodných lidí, kterým není lhostejný osud nevinných handicapovaných zvířátek.Tomáš Pavelka

• Florbalový turnaj dívek II. stupně

• Dlouho očekávaný turnaj dívek se konal 14. 11. 2017. Mladší žákyně ze tříd 6. A., 6. B a 7. A, B se utkaly o postup mezi starší dívky. Překvapivě – pouze o jednu vstřelenou branku se to podařilo hráčkám z 6. A.

Školní turnaj vyhrála zaslouženě děvčata z 8. A. V celé historii je to poprvé, co se na prvním místě neumístily nejstarší hráčky.

Turnaj se odehrál v přátelském duchu s velkým nasazením všech zúčastněných, za což jim patří dík.

Hana Prudilová

• Rozšiřujeme kolektiv pedagogů

• Díky velkému zájmu o výuku v nočních hodinách jsme přijali nové vyučující. Výuka je určena pro odvážné studenty. Přívětivý kolektiv je zaručen.

• Výsledky podzimního sběru starého papíru 2017

• jméno, třída, kg, místo

Matěj a Martin Hajnala, 6.A, 1.A,350,1

Naďa Povidaichik 7.B, 15, 20