• Přehled grantů pro školní rok 2017/2018

• Přehled grantů pro školní rok 2017/2018:

Společné vzdělávání - OP VVV - Šablony
            Prevence školní neúspěšnosti na základních školách ve městě Brně ­ - Místní akční plán pro Brno, MmB
            Atletika pro radost –  MŠMT
            Angličtina do MŠ A ZŠ – Magistrát města Brna
            Ovoce do škol – EU
            Mléko do škol – EU

• Upozornění pro rodiče!

• Vážení rodiče, dnes Vám byly zaslány na uvedené emailové adresy přístupové údaje do systému. Nejedná se o nová hesla, ale o kontrolu Vašich stávajících hesel a emailových adres. Hesla zůstávají po celou dobu studia stejná. Pokud Vám kontrolní heslo nepřišlo a není ani ve Spamu Vaši emailové schránky, kontaktujte třídního učitele nebo administratora.

Žáci obdrží svá přístupová hesla od třídních učitelů nebo Vám je pro ně třídní učitel předá na rodičovské schůzce.

• Kraje pro bezpečný internet

• V rámci projektu Kraje pro bezpečný internet si žáci a studenti mohou na webových stránkách www.kpbi.cz prostudovat e-learningové kurzy na stále aktuálnější téma bezpečné práce na internetu. Kurzy jsou jako v předchozích letech doplněny znalostním kvízem o věcné ceny od společnosti Microsoft s.r.o. (ty budou losovány měsíčně a také na konci soutěžního kvízu). V tomto roce se mohou žáci a studenti zapojit také do nového a náročnějšího Kvízu PLUS, který je určen zkušenějším a zvídavějším studentům. I zde mohou úspěšní studenti získat hodnotné ceny.

Soutěž probíhá do 31. října 2017 a pravidla obou soutěžních kvízů jsou zveřejněna společně se znalostním kvízem na výše uvedených webových stránkách.

Kraje pro bezpečný internet - Obrázek 1

• Pokyny pro rodiče žáků 2. – 9. tříd

• Žáci 2. – 9. ročníků dne 4. 9. 2017 v 7.45 odejdou samostatně do svých tříd.

S sebou budou mít poznámkový blok a tužku.

Slavnostní zahájení školního roku proběhne od 8. 00 v jednotlivých třídách, ukončeno bude v 8. 45 hodin.

Výdej obědů 4. 9. :  10.30 – 12.00 hod

5. 9. 2017 je výuka od 8.00 hod do 11.40 hod – 1. stupeň,

od 8.30 hod do 12.35 hod - 2. stupeň

Žáci přijdou s aktovkami, psacími potřebami, přezůvkami, svačinou.

Výdej obědů 5. 9. :  10.45 – 13.00 hod

6. 9. 2017 je výuka od 8.00 hod do 11.40 hod – 1. stupeň,

od 8.30 hod do 12.35 hod – 2. stupeň

7. – 8. 9. 2017 je výuka dle rozvrhů bez 0. hodin a odpolední výuky

Třídní schůzky pro rodiče žáků 2. – 9. tříd se konají 12. 9. 2017 od 17.00 hod v jednotlivých třídách. Účast rodičů pro úspěšný průběh školní docházky dítěte je nutná.

Po třídních schůzkách následuje setkání třídních důvěrníků – sborovna 18.00.

• Přijmeme  kuchařku
          • Přijmeme kuchařku

• Školní jídelna,Tuháčkova25, Brno přijme kuchařku na plný úvazek s nástupem možným ihned.
            Žádost o zaměstnání včetně životopisu zasílejte na adresu jansova@zstuhackova.cz

• IČ: 708 67 917 DIČ: CZ70867917 Školní jídelna: 539 014 620 Školní družina: 539 014 621
        • Jiřina Bočková, bockova-nezavisli@seznam.cz Ing. Petr Lamparter, lamparter@fundos.cz Petr Kittner, info@unicaf.cz
        • Mgr. Magdaléna Pfefferová, pfefferova@zstuhackova.cz Mgr. Jitka Patřičná, patricna@zstuhackova.cz Mgr. Lenka Krábková, krabkova@zstuhackova.cz