• Žákovská videa

• V předmětu Mediální výchova žáci osmé třídy vytvářeli propagační (reklamní) viedea o naší škole. Na jejich tvorbu se můžete podívat zde nebo na daných odkazech. Více v článku.

• Informace pro rodiče

• S postupnou modernizací školní infrastruktury doško k propojení databáze docházkového systému a elektronické třídní knihy (ETK, EŽK). Tímto propojením dostává rodič informaci o příchodu do školy a odchodu žáka ze školy nejen emailem, ale také jako zprávu v EduPage.

Informace pro rodiče - Obrázek 1

Informace pro rodiče - Obrázek 2

V průběhu převodu databáze žáků z jednoho systému do druhého mohlo dojít k chybnému zápisu.

Pokud Vám emaily ani EduPage zprávy nedocházejí, kontaktujte nás pro opravu databáze.

• Basketbalový turnaj

• Dne 3. března 2017 se uskutečnil basketbalový turnaj tříd. Vítězové se následně utkali proti učitelskému sběru. Na fotografie se můžete podívat ve fotogalerii nebo na http://zstuhackova.rajce.idnes.cz/2017-03-03_Basketbalovy_turnaj/

6.AB - 9.A 2:25
            7.A - 8.A 7:14
            6.AB - 8.A 4:28
            7.A - 9.A 14:4
            6.AB - 7.A 12:14
            8.A - 9.A 6:26

Pořadí: 1.místo 9.A 2.místo 8.A 3.místo 7.A

Nejlepší střelec: David Špaček z 8.A 32 bodů

V superfinále přehrál PEDAGOGICKÝ SBĚR vítězný tým 9.A poměrem 14:8 zásluhou taktického výkonu a díky mimořádně střelecky disponované Alžbětě Málkové.

Basketbalový turnaj - Obrázek 1

• Fotogalerie na rajčeti

• Před pár dny překročil počet zobrazení (přístupů) školní fotogalerie umístěné na serveru rajce.net magické číslo 10 000. Všem návštěvníkům děkujeme za věnovanou přízeň.

• IČ: 708 67 917 DIČ: CZ70867917 Školní jídelna: 539 014 620 Školní družina: 539 014 621
        • Jiřina Bočková, bockova-nezavisli@seznam.cz Ing. Petr Lamparter, lamparter@fundos.cz Petr Kittner, info@unicaf.cz
        • Mgr. Magdaléna Pfefferová, pfefferova@zstuhackova.cz Mgr. Jitka Patřičná, patricna@zstuhackova.cz Mgr. Lenka Krábková, krabkova@zstuhackova.cz