• Florbalový turnaj děvčat

• Florbalový turnaj děvčat. Tak jako chlapci před podzimními prázdninami, tak i dívky si změřily svoje síly ve florbalu. Hráčské dovednosti kompenzovaly obrovským herním úsilím a nasazením. Na ohlášený mezitřídní turnaj se poctivě připravovaly, za což jim skládám poklonu. Po urputném souboji nakonec zvítězila děvčata z 9. A, ale snaha všech ostatních dává naději pro sestavení dobrého týmu, který bude naši školu reprezentovat v dalších ročnících na městských i okresních soutěžích v této hře. Ještě jednou všem zúčastněným dívkám děkuji za předvedené výkony.

Hana Prudilová – organizátorka turnaje

Pořadí družstev:

Florbalový turnaj děvčat - Obrázek 1

Florbalový turnaj děvčat - Obrázek 2

9. A třída – vítěz turnaje

Florbalový turnaj děvčat - Obrázek 3

8. A třída – 2. místo

Florbalový turnaj děvčat - Obrázek 4

7. A třída – 3. místo

Florbalový turnaj děvčat - Obrázek 5

6. AB třída – 4. místo

• Florbalový podzim na naší škole

• Florbalový podzim na naší škole Podzimním sportem číslo 1 je u nás florbal. Probíhá městská soutěž v této populární hře a pravidelně také pořádáme školní turnaj pro žáky 2. stupně. Tentokrát bylo osudovým dnem předprázdninové úterý 24. října. Čtyři týmy se utkaly v šesti zápasech a vítězem se stalo smíšené družstvo 9. A, které ani na okamžik nepřipustilo pochybnosti o své dominanci. O té svědčí i konečné skóre 33:6. O druhé místo svedly zbývající týmy tuhý boj, ve kterém nakonec uspěli borci z 8. A. Třetí místo poněkud překvapivě vybojovali sedmáci a černý kůň soutěže – spojené družstvo 6. tříd – se musel spokojit se 4. místem. Nejproduktivnějším hráčem se stal David Mergans s 19 body, nejproduktivnější hráčkou Vanesa Beckerová.

• IČ: 708 67 917 DIČ: CZ70867917 Školní jídelna: 539 014 620 Školní družina: 539 014 621
        • Jiřina Bočková, bockova-nezavisli@seznam.cz Ing. Petr Lamparter, lamparter@fundos.cz Petr Kittner, info@unicaf.cz
        • Mgr. Magdaléna Pfefferová, pfefferova@zstuhackova.cz Mgr. Jitka Patřičná, patricna@zstuhackova.cz Mgr. Lenka Krábková, krabkova@zstuhackova.cz