• Přehled grantů pro školní rok 2017/2018:

Společné vzdělávání - OP VVV - Šablony
    Prevence školní neúspěšnosti na základních školách ve městě Brně ­ - Místní akční plán pro Brno, MmB
    Atletika pro radost –  MŠMT
    Angličtina do MŠ A ZŠ – Magistrát města Brna
    Ovoce do škol – EU
    Mléko do škol – EU

18.09.2017 09:34 | více »
  • Naše škola se snaží o maximální využívání finančních prostředků i maximální otevřenost vůči široké veřejnosti a dalším organizacím. Je to také jeden z důvodů, proč se zapojujeme do nejrůznějších programů a projektů. Každý projekt přináší učitelům nemalé pracovní zatížení, práci takzvaně „navíc“, ale významným způsobem zefektivňuje jejich práci, zlepšuje pracovní prostředí, obohacuje činnost školy o další činnosti, zajímavým způsobem obohacuje žáky o moderní způsoby výuky, přispívá ke zkvalitňování materiálního zázemí a obohacuje celý výchovně vzdělávací proces. Účast v projektech přináší škole finanční prostředky na nadstandardní vybavení a nutí školu co nejlépe využívat školní prostředí. Zlepšují se mezilidské vztahy na pracovišti, zlepšují se i vztahy učitel – žák – rodič, nutí pedagogy soustavně se vzdělávat.
     Projekty, do kterých je ZŠ Brno, Tuháčkova 25 ve školním roce 2016 - 2017 zapojena:

- Výuka AJ v brněnských mateřských a základních školách
    - Město Brno zvyšuje kvalitu na základních škol
    - Místní akční plán města Brna
    - Ovoce do škol
    - Mléko do škol
    - Partnerská škola Fraus
    - Vzorová SMART škola

Naše škola tímto způsobem v uplynulých 5 letech získala více než 9 miliónů Kč.
    Děkuji všem pedagogickým pracovníkům za aktivitu, vstřícnost, obětavost a kreativní přístup k jejich nelehké práci. Přeji jim spoustu skvělých nápadů a trpělivosti.
                                                                                                  Mgr. Jana Hanáková
    18.09.2017 09:34 | více »

Tuháčkova 25
    617 00 Brno