• zima ve II. oddělení

• 04.02.2019 22:10
      • činnost u Krtečků
      • ZIMA U KRTEČKŮ

V prosinci jsme si povídali a četli o vánočních zvycích u nás a ve světě, vyráběli jsme si přáníčka a malé dárečky - svícínky a ozdoby na stromeček z papíru, pro rodiče a kamarády.

Měsíc leden jsme zahájili výrobou kalendářů 2019, formou koláže, besedovali o měsících v roce a o ročních obdobích. Společnými silami většiny dětí jsme vyrobili obraz velkého sněhuláka z mačkaného papíru a naši druháci ještě vyrobili koláže sněhuláků z víček od plastových lahví. Všichni jsme si zahráli pexseso - vítězové z našeho oddělení postoupili do celodružinového kola Pexesového krále.

Dominik Petrucha a Elenka Šebelová z našeho oddělení vyhráli 1. místo
        mezi prvňáky v 7.ročníku závodu v běhu do schodů - Roun up.

Lucie Balcarová, Tatiana Petříková

• Zpět na seznam článků