• Táborák, 20.9.22

• 22.09.2022 19:01
        • táborák na uvítanou v novém školním roce

• TÁBORÁK PRO DĚTI A RODIČE

V úterý, 20. září, odpoledne, proběhla na školním hřišti akce „Táborák pro děti a rodiče“. Byla to akce pro I. stupeň, na přivítanou v novém školním roce. Každý mohl posedět u ohně, opéct si špekáček či chlebík, popovídat si i zazpívat. K ohni příjemně hrála kytara a zpívaly se dětské a táborové písničky. Na děti čekalo také několik stanovišť, kde si mohly vyzkoušet chůzi po slackline, jízdu na šlapadlech, běh na chůdách, hod míčkem do traktoru nebo nakreslit si křídami obrázek, zaskákat si v pytli nebo si nechat pomalovat obličej. Akce se konala již potřetí, a také letos se zdařila. Počasí nám naštěstí přálo a rodiče tak měli možnost prožít se svými dětmi jedno příjemné odpoledne.