• Turistický klub rodičů s dětmi

• Pěšší výlet OKOLO HÁDY v neděli 16. 6. 2019: sraz 13:00 před školou, návrat kolem 18:00.

S sebou - šalinkartu nebo 2x jízdenku na 60 minut, svačinu a pití, sportovní oblečení a pevnou obuv.

TRASA: Velká Klajdovka - vysílač Hády - Šumbera - zřícenina hradu Obřany - cesta S. K. Neumanna - Obřany MHD.

V průběhu cesty na Vás čekají zábavné hry a kvíz o obyvatelích lesa.

Účast hlašte p. vychovatelce Šamšulové.

Rodiče jsou srdečně zváni :-)

Turistický klub při ZŠ Tuháčkova pořádá v neděli 21. 10. 2018 výlet pro děti 1. stupně do Mariánského údolí.Sraz ve 13:00 před budovou školy, návrat 17:40 zpět před školu.S sebou: "šalinkartu" nebo 2x jízdenku na 60 min, svačinu, pití, sportovní oděv, pevnou obuv, pláštěnku.Rodiče jsou srdečně zváni.V případě dotazů můžete kontaktovat p. vych. Šamšulovou, které se můžete nahlašovat (zpráva na Edupage nebo samsulova@zstuhackova.cz).

Těší se na Vás vychovatelky ŠD :-)

TURISTICKÝ KLUB RODIČŮ S DĚTMI: pěší výlet oborou Holedná a Údolím oddechu v sobotu 22. 9. 2018

• Sraz 8:00 před budovou školy ZŠ Tuháčkova 25.
        • Odjezd MHD č. 50 na zastávku Jírovcova, poté trasa 7,7 km po zelené turistické stezce naučnou stezkou Holedná, kolem hraničních kamenů, přístřešku U Jezírka a přístřešku v oboře až do Jundrova, odkud pojedeme MHD č. 67 zpět do Komárova.
        • S sebou: „šalinkarty“ nebo 2x hodinovou jízdenku, svačinu, pití, pláštěnku a dobrou náladu J.
        • UPOZORNĚNÍ: výlety jsou určeny výhradně pro rodiče s dětmi, doprovod tedy po celou dobu nutný.
        • Zájem o výlet mi prosím sdělte do pátku 16:00 zprávou přes Edupage nebo e-mailem na samsulova@zstuhackova.cz

Těší se na Vás

Daniela Šamšulová

Letos bude na naší škole zahajovat svoji funkci školní turistický klub (TK), který nabídne možnost účasti na pěších výletech rodičům s dětmi naší školy. Rodiče se tak mohou podívat se svými dětmi na zajímavá místa v okolí Brna a při procházkách přírodou se nadýchat čerstvého vzduchu. V rámci turistiky si na zastávkových místech zahrajeme nějaké hry, uděláme si třeba piknik nebo si opečeme špekáčky. Výlety budou bývat o víkendu jednou v měsíci a aktuální nabídka bude na webových stránkách školy. Zájemci mohou hlásit účast vždy předem na e-mailu samsulova@zstuhackova.cz.

První výlet se uskuteční již příští víkend. V plánu bude osmikilometrová trasa oborou Holedná a Údolím oddechu. Bližší informace sledujte v příštím týdnu na webových stránkách školy.

Těšit se na Vás bude

Daniela Šamšulová